Bubly Пенливи Вода, Грејпфрут, 12 Fl Мл (пакување од 8)
Свеж

Bubly Пенливи Вода, Грејпфрут, 12 Fl Мл (пакување од 8)

DEN 1968.00

Достапно е за нарачката

Освежување, свежи bubly пенливи вода со одличен вкус, природни грејпфрут вкус.Вклучува осум 12 унци лименки.Нема калории.Без засладувачи.Сите насмевки.Секој вкус доаѓа со различни насмевка и поздрав за да одговара на нејзината уникатна личност.bubly пенливи вода е на располагање во 8 вкусни, овошје напред вкусови.Вкус Име : Грејпфрут | Големина : 12 Fl Мл (Пакување од 8).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.