Птица Костур со Чаши Папагал Игра Дрво Стои Птица Мелење Костур Милениче Материјали Parakeet Играчки
Свеж

Птица Костур со Чаши Папагал Игра Дрво Стои Птица Мелење Костур Милениче Материјали Parakeet Играчки

DEN 477.12

Достапно е за нарачката

Папагалот Toys Comes со двојно нерѓосувачки челик чаши за хранење на вашето домашно милениче птици " храна.На дрвени стенд овозможува пилешко и птици да се симне на земјата и се чувствуваат посигурни за Големи и Мали Папагал.Погоден за птици, кокошки и други домашни миленици како што Птичји Кафез Додатоци.Одлична играчка за вашето домашно милениче птица или девојка да се опуштите и да игра Parakeet Играчки.- Мора да има ставка за пилешко сопственици или птица сопственици.Description If ќе' е во потрага за една птица костур, тогаш вашата потрага е завршена!Дека' s, бидејќи нашите птица костур ќе ги задоволи вашите потреби.Изработени од дрво и ' рѓосувачки челик материјал, издржливи и безбедни.Тоа им обезбедува на вашето домашно милениче птици трибина да се игра и се јаде храната.Карактеристики - Боја : Како Што Е Прикажано.- Материјали : Дрво, од не ' рѓосувачки челик.- Големина : Прибл.19. 50 X16. 00 X11. 00cm/7. 66 X6. 29 X4. 32in.- На дрвени стенд овозможува пилешко и птици да се симне на земјата и се чувствуваат посигурни.- Доаѓа со doublestainless челик чаши за хранење на вашето домашно милениче птици " на храна.-Погоден за птици, кокошки и други домашни миленици како и вие.- Amust - има ставка за пилешко сопственици или птица сопственици.- Одлична играчка за вашето домашно милениче птица или девојка да се опуштите и да игра.Пакет Including1 x Птица Костур со Чаши.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.