Evriholder Fuzzy Wuzzy Мини Duster,боите можат да се разликуваат
Свеж

Evriholder Fuzzy Wuzzy Мини Duster,боите можат да се разликуваат

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

НАПРАВИ ЧИСТЕЊЕ НА BREESE : На duster ќе привлече прашина и нечистотија како магнет.СПРЕЈ-СЛОБОДНО : Тоа е лесна опција за чистење без груби и валкана спрејови!.ОБНОВЛИВИ : На Нејасни Wuzzy Мини Duster е совршен одржлива опција.За разлика од расположливиот прашина, тоа се користат одново и одново.МЕКА ИЗГРАДБА : На прашина се направени со жанила микрофибер прсти, кои се совршен за сите ваши прашина потреби.КОРИСНА СЕТ : комплет вклучува две прашина, во розова и taupe.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.