Enrilior Мини рачно изработени Перат Обновливи Ној Пердув Duster за Книги Тастатура Office Home
Свеж

Enrilior Мини рачно изработени Перат Обновливи Ној Пердув Duster за Книги Тастатура Office Home

DEN 201.36

Достапно е за нарачката

Повеќенаменски употреба : може да се користи за чистење на вашата книги, тастатура, и украсни статии.Висок квалитет на пластичен материјал, безбедно и нетоксичен.Рачно изработени занаетчиски : на рачно изработени duster изгледа многу модерен и убави ; тоа е лесен и едноставен за употреба.Издржливи и обновливи : на duster е перат, обновливи и трајни производи за долга употреба.Виси дупка дизајн : дршката дизајниран со виси дупка, лесно за чување на duster и висат на ѕидот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.