Микрофибер Duster Комплет со Extension Пол(Нерѓосувачки Челик) 30 до 100 Инчи, со можност да биде продолжен Тавански Вентилатор Duster, Пердув Прашина за Чистење High Таванот, Паја
Свеж

Микрофибер Duster Комплет со Extension Пол(Нерѓосувачки Челик) 30 до 100 Инчи, со можност да биде продолжен

DEN 631.20

Достапно е за нарачката

【6 PCS Микрофибер Duster Комплет】 На прашина за чистење вклучува 1 Bendable Микрофибер Duster Глава, 1 Жанила Duster Главата, 1 Cobweb duster, 1 Пукнатина Четка , 1 Рамни четка прав сува крпа и со можност да биде продолжен пол.На Пердув Duster Комплет ги исполни сите ваши чистење потреби, без разлика Дали сте сингл или во парови, ќе добивате пријатно чувство од чистење со оваа куќа чистење комплет. 【30 до 100 Инчи со можност да биде продолжен Пол】Спореди со редовни прашина, ние го направи надградба на производот.На Проширување Долго Пол може да достигне до 100 инчи, појавување на различни duster главата на куќата чистење материјали за полнење, не треба да се искачи и се наведнуваат надолу, го прави лесно да се стигне до места кои се премногу големи и премногу длабоко. 【Bendable & Sorptive Чистење на Главата】Микрофибер пердув duster и жанила микрофибер duster може да биде свиткана на какви било форми, како "L" облик, "С" облик чистење на криви површина , страни, crannies, и површината на премногу висока производ лесно.Нашите микрофибер главата со електростатско адсорпција функција, може да се привлечат и задржете за да прашина, се Реши проблемот со подигне прашина на редовни duster. 【Монтажни & Перат и Лесен за чување】 Монтажни микрофибер чистење на главата го прави лесен за одржување, Отстранување на главата, по употреба и миење на чистење на главата со топла вода и се обеси на сува и вентилирани место да се направи меки за следната употреба.Дизајнот на монтажни duster главата и suspendable се справи може да се зачува простор, и може да се чуваат расклопуваат или прекината. 【Широк Апликации】На чистење алатки се совршени за чистење на било мали честички на дупки, crannies, ѕидови, фанови, високи тавани, ролетни, украси, полици за книги, lampshades, тастатури, фото рамки, апарати за домаќинство, или вашите автомобили.Чистење алатки за полнење направи работа е лесна и интересна работа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.