HJZHBSX Перење Кошница Количка, Големи Комерцијални/Хотел Перална Sorter Количка, Тешки Возен Количка со Casters, од не ' Рѓосувачки Челик & Оксфорд Ткаенина, 90×65×80см (Боја : Си
Свеж

HJZHBSX Перење Кошница Количка, Големи Комерцијални/Хотел Перална Sorter Количка, Тешки Возен Количка со Casters,

DEN 7391.52

Достапно е за нарачката

Бизнис, ќе љубов оваа количка, како што е корисно за хотели и ресторани, салони, магацини, продавници, и гаражи!✿ Перење Забавува Sorter Количка - Совршена комбинација на функционалноста, изгледа одлично во секој агол на собата, дома, хотел е совршен избор!● Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки steel Fabric : Оксфорд fabric Size : 90 × 65 × 80cm Product Тежина : 22 lbs (10 kg)Макс. 100% пари гаранција за враќање во рок од 30 дена.Ова е мулти-цел количка која е одлична за многу задачи.● Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Мулти-Цел Количка : Оваа количка е дизајниран за да се справи со многу различни задачи.* Монтажни оксфорд ткаенина ткаенина, лесен за чистење.Голем Капацитет : Вкупно Димензија - 90×65×80см(35.39 инчен=1cm)2.Тоа е совршено решение за вашиот хотел, салон, магацин, продавница или гаража!.5"H); Нето тежи : 10kg, има оптоварување тежина капацитет на 150kg. Може да се мијат крпа на температура од 40°C.* Лесно собранието без потребни алатки.Вчитај : 330 lbs (150 кг)е Применливо Предмети : Комерцијални/Складишта/Home/Хотел/Салон/Продавница.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања поврзани со вашата нарачка.Здрав Метална Рамка : Високо отпорна нерѓосувачки челик изградба и пет crossbars по основа за дополнителна стабилност и издржливост; На перење торба е утврден од страна на телевизија тока, која може да се отстрани и да се исчистени.Тоа ќе работи совршено во вашиот дом како што перење количка или за сите други потреби кои што би можеле да имаат.* Универзална молчи тркала, не се лизга и носат-отпорни.Возен Дизајн : 4 тркалање тркала овозможи на перење sorter за лесно движење од една област на куќа во друга, како перална, бања, спална соба и дневна соба.Замена или рефундирање на ветил.● Карактеристики на производот : * Здрав метална рамка, анти- ' рѓа и потрајни* Најлесен начин да го чува сите валкани крпи или облека за чистење. Боите може малку да се разликуваат поради пука светла и на различни монитори и екрани, ве молиме обратете се на предмети примени. Можеби има некои од 1-2cm грешки во прирачник за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.