HJZHBSX Тешки Комерцијални Перење Sorter Количка со Монтажни Торби и 4-инчен Молчи Тркала, од не ' Рѓосувачки Челик & Оксфорд Ткаенина, 90×65×80см (Боја : Кафена)
Свеж

HJZHBSX Тешки Комерцијални Перење Sorter Количка со Монтажни Торби и 4-инчен Молчи Тркала, од не ' Рѓосувачки

DEN 7967.52

Достапно е за нарачката

Замена или рефундирање на ветил.● Карактеристики на производот : * Здрав метална рамка, анти- ' рѓа и потрајни* Најлесен начин да го чува сите валкани крпи или облека за чистење.5"H); Нето тежи : 10kg, има оптоварување тежина капацитет на 200kg.* Универзална молчи тркала, не се лизга и носат-отпорни.Мулти-Цел Количка : Оваа количка е дизајниран за да се справи со многу различни задачи.Здрав Метална Рамка : Високо отпорна нерѓосувачки челик изградба и пет crossbars по основа за дополнителна стабилност и издржливост; На перење торба е утврден од страна на телевизија тока, која може да се отстрани и да се исчистени.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања поврзани со вашата нарачка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.