BLUPLE Чипка Нето за Правење или Вентилација Чипка Перика Затворање Капи Toupee, Фондацијата Перика Додатоци - 1/4 Дворот (46x9.05),Транспарентни Боја
Свеж

BLUPLE Чипка Нето за Правење или Вентилација Чипка Перика Затворање Капи Toupee, Фондацијата Перика Додатоци

DEN 191.76

Достапно е за нарачката

BLUPLE одличен квалитет чипка е направена во Франција, повеќе цврсти и меки.Лесно да се создаде свој чипка перики, затворање, toupee, чипка капи, итн.Одлично за целосна чипка перики, периметар чипка перики, затворање на фабрики, и frontals, едноставно губење на вентилацијата.Големина : 1/4 Дворот (10"x46").Боја : Транспарентна (светло беж).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.