4 Парчиња Ќелава Капи Шминка Латекс Ќелава Капи 1 Голема и 1 Мала Глава Перика Капа од Црн Мрежа Перика Капа Нето Затворени Крајот на Косата Мрежа Нето Перика Капи На?
Свеж

4 Парчиња Ќелава Капи Шминка Латекс Ќелава Капи 1 Голема и 1 Мала Глава Перика Капа од Црн Мрежа Перика Капа

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

Пакет содржина : постојат 2 парчиња на ќелава капи и 2 парчиња на црна мрежа перика капа мрежи во пакетот, 4 предмети во вкупниот; Оваа количина е доволна за да ги задоволат вашите различни употреба и замена потреби.Сигурен материјал : овие главата перика капаците се направени од издржлив еластична латекс светлина во тежина, непречено да ги носат и имаат добра malleability кои ќе ви овозможат удобно носење искуство; И црна коса нето се направени од најлон, кој е во стабилна структура и не е лесно да се деформира и на располагање да ви послужи за долго време.Соодветни димензии : должина на поголем латекс ќелава капа е прибл. 30 cm/11.8 инчен, а ширината е прибл. 17 cm/ 6.6 инчен; должината на помали латекс ќелава капа е прибл. 22 cm/ 8.66 инчен, а ширината е 17 cm/ 6.69 инчен; Можете да изберете соодветна големина за да се вклопи во вашиот различните потреби; Ако капа опфаќа ушите, можете да ја исечете околу тоа, тогаш тоа ќе се вклопи во вашите глави подобро.Лесен за користење : овие шминка перика капи се погодни за различни главата видови; Ќе треба да чешел косата прво кога ќе се носат капа; И можете да користите некои течни латекс на работ на шапка и се држи за вашата кожа, што ќе биде корисно да се направи шапка се вклопи во вашиот шеф убаво; И ако мислите дека останува некои разликата помеѓу вашата кожа и на шапка, можете да користите некои козметика која ќе го направи тоа поблиску до вашата кожа и да изгледаат природно.Голема прилики : можете да ги користите овие ќелава капи за ноќта на Вештерките улога игра, Овие ќелава капи се исто така добри реквизити за фаза драми, филмови, дневен фустан-up, шега и така натаму; Со овие шминка латекс ќелава капи, ќе се фокусира на сцена, или во тема партија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.