TANYAWIGS Медиум Браун Glueless Перика Капа за Правење Перики Со Прилагодливи Рака И Резервни Чешли Лесно DIY Швајцарската Чипка Совршено се Вклопуваат
Свеж

TANYAWIGS Медиум Браун Glueless Перика Капа за Правење Перики Со Прилагодливи Рака И Резервни Чешли Лесно DIY

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

Перика Капа Направени од страна на superfine швајцарската чипка, меки, силни,прилагодлив рака на грбот.Сите Се Водат Чипка Glueless Перика Капа За Правење Перики.Околу 12g само супер светло лесно шиење коса.Медиум 22.5 инчи обемот одговара на вашите потреби.Ќе добиете Силна,се водат,трајни перика капа за долго време се користи и 2 парчиња од чешли да се шие.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.