BTWTRY Ткаење Капа за Правење Перика со Прилагодливи Рака Растворени Хартија Перика Капа за Жени, Девојки Црна Средни Мрежа Чипка Перика Капа за DIY Перика (Медиум,Црно-
Свеж

BTWTRY Ткаење Капа за Правење Перика со Прилагодливи Рака Растворени Хартија Перика Капа за Жени, Девојки Црна

DEN 228.00

Достапно е за нарачката

Направен од висок квалитет на чипка spandex, меки и удобни за носење, дише и грациозен во текот на целиот ден.Висока еластичност го прави супер растеглив и не е лесно да се деформира.Боја:Црна、Темно Кафеава боја、Беж ; Тежина : (15+-5%)g/парче; Големина : Медиум:54cm/21.26 инчен перика капа.Перика Капи за создавање на Перики, Лесно да се Diy, се Шие на Вашиот Перика и Косата Weft.На пластика хартија зад раствора со вода.Чипка Ткаење Перика Капа со Прилагодливи Ремени, Перика Капа со Супер Еластичен.Лесен за употреба и миење; Помагајќи ти да се одржи вашата коса во место.Функција : Изградени од страна на Многу Силна, Светлина, Еластичен, Трајни Напредни Материјали, Трае Долго Време.Фабриката за директна продажба, најдобар квалитет и ниска цена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.