Куполата Капи Растеглив Перики Капа Spandex Купола Стил Перика Капи За Мажи Жени (8 Pack, Црна Најлон Перика Капи)
Свеж

Куполата Капи Растеглив Перики Капа Spandex Купола Стил Перика Капи За Мажи Жени (8 Pack, Црна Најлон Перика

DEN 311.76

Достапно е за нарачката

Куполата Капи Растеглив Перики Капа Spandex Купола Стил Перика Капи За Мажи Жени.Една големина одговара на повеќето : на растеглив перики капи мерка 24 см/ 9.4 инч во дијаметар, се задржи коса од твоето лице и да се задржи на косата не се видливи кога носи перика или маска.Лесно да се носат : овие несреќата мрежа капи се корисни да се облекуваат лесно за cosply, костими, шминка и многу повеќе, се задржи вашата коса во место и го спречува чешање, лизгање, и како хип хоп капа за да учествуваат активности.Компатибилен со : погоден за долга коса, кратка коса, исправи косата и curler косата, лесно да се носат без алатки, најлон и решетката се 2 опции за вас да се избере.Количина : доаѓа со 8 парчиња црна купола капи, со добра изработка, да ви помогне лесно да се облекуваат и шминка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.