PANEWAY Еластична Бенд За Перики Со Прилагодлива Лента за Шиење за Правење Перики Прилагодливи Еластична Бенд За Правење Перика Капи Чипка Затворање Природни Црна 5 П?
Свеж

PANEWAY Еластична Бенд За Перики Со Прилагодлива Лента за Шиење за Правење Перики Прилагодливи Еластична Бенд

DEN 208.56

Достапно е за нарачката

Предност : Прилагодлив отстранлив еластична бенд без главоболки, и обезбедува вашиот перика без лепак или лента.Вие не треба да се гужва во текот на денот и може да restyle секојдневно.Карактеристики : еластичен е издржлив и дише, обезбедување дише додека одржување на издржливост, што го прави повеќе удобно да се применуваат.Димензии : Ширина-1 инч, должина-11.8 инчен, 5pcs/пак, еластична бенд и метал тока се обезбеди перика полесно да се прилагоди.Исклучителна Еластичност : На еластична бенд во опсег од дозволената затегнувачка еластична деформација, може лесно да ги повратите оригиналните должина без деформација.Широка Употреба : На сплетам еластична бенд со добра еластичност може да се применуваат нашироко за перики, чипка фронтален, чипка затворање и така натаму.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.