5 Пак Перика Капи - LeBeila Црна Дише Мрежа Нето Најлон Ткаење Перика Капа Водат Лагер Snood Не Се Лизга Отворен Крај За Мажи/Жени Долго & Кратка Коса Најголемиот Дел Cosplay Пе
Свеж

5 Пак Перика Капи - LeBeila Црна Дише Мрежа Нето Најлон Ткаење Перика Капа Водат Лагер Snood Не Се Лизга Отворен

DEN 143.76

Достапно е за нарачката

► СИГУРЕН КВАЛИТЕТ - Направен од висок квалитет на мека и еластична најлон, голема мрежа нето перика капи за да се стави на вашата коса со цел природно и trimly, не грижи за косата не успева да излезе со премиерот купола капи. ► ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - На запленети главата hairnets се лесни за употреба и чисти, дише, покријте ја и задржете ја вашата коса во место.Прилагодлив, и добар за неутрални и повеќето кожата.Пакетот вклучува 5 пакети. ► УДОБНО И РАСТЕГЛИВ - Лесен, тенок, не дебели, го прави да се чувствувате удобно, добра еластичност за безбедност, делукс мрежа перика капи обезбедува вентилација и да се спречи иритација throught на ден. ► ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО - Wigcaps одговара најмногу коса стил : cornrows, брановидни, плетенка на косата, annie, bobbi, шеф, плетенка, повеќето главата големина : мал, мала, средна, голема, голема, повеќето peole : црна, бела, жолта, афро, русокоса, женска, жена, мама.Исто така се користи за професионална аниме костим. ► ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - "Без прашања праша", 100% пари гаранција за враќање на, Ако не сакаат 5 pack перика капи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.