Jitony 2 КОМПЈУТЕРИ на Главата носи Перика Капи, Мрежа Капи со Чипка, Прилагодлив Главата Обемот Дизајн и Анти-паѓа Невидливи Куки На Опашката - За Перики и венчиња
Свеж

Jitony 2 КОМПЈУТЕРИ на Главата носи Перика Капи, Мрежа Капи со Чипка, Прилагодлив Главата Обемот Дизајн и Анти-паѓа

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

(Материјал) еластична мраз свила headband е во прилог на перика капа.Материјалот е мека и нежна, и услугата животот е долга. (Дизајн)ice свила headband е дише и вентилирани, па тоа нема да се чувствуваат заостанато и топло кога се носи во текот на целиот ден.Опашката на шапка може да се прилагоди според вашата глава форма.На кука може да се закачи во внатрешноста на шапка и се вклопува удобно на главата за да се спречи тоа од испаѓање. (Големината)На главата обемот на шапка опашката може да се прилагоди по волја, ве молиме видете слика за детални големина. (Карактеристики)на Овој перика ззп може да се поправи вашиот перика во соодветна позиција, без користење на било какви други додатоци, кој е лесен за употреба и абење. (Користете ги додатоците кои доаѓаат со перика капа за да ја завршите инсталацијата). (Користи) Како подарок, нашите перика шапка е многу погодна.Високо-квалитетни материјали, практичен дизајн и совршена форма се направи најдобриот избор за давање на вашето семејство или пријатели.Единица брои тип : Унца.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.