GEX Швајцарската Чипка Нето за Правење Чипка Перика Затворање Капи Toupee, Фондацијата Перика Додатоци - 1/4 Дворот (18x20), Кафеава Боја
Свеж

GEX Швајцарската Чипка Нето за Правење Чипка Перика Затворање Капи Toupee, Фондацијата Перика Додатоци - 1/4

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

GEX одличен квалитет чипка нето, повеќе издржливи.Големина : 1/4 Дворот (18"x20").Боја : Кафена.Можете да изберете различни големини и бои за да дизајн вашиот чипка перика.Одлично за целосна чипка перики, периметар чипка перики, едноставно косата вентилација, затворачите и frontals.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.