Новороденче Фотографија Позира Перница Младата Месечина Перница Ѕвезда Перници Претставувајќи Грав Месечината Перница Ѕвезди Поставите Бебе Момче Девојка Бебе ?
Свеж

Новороденче Фотографија Позира Перница Младата Месечина Перница Ѕвезда Перници Претставувајќи Грав Месечината

DEN 623.76

Достапно е за нарачката

★Кратка дремка ткаенина, мека и безбедно : На pillowcase е направен на кратка дремка ткаенини, што не е лесно да се брчка.Таа има добра пропустливост на воздух, добра мекост и топлина, и да се грижи за бебето е деликатна кожа.Внатрешниот слој на ѕвезда и месечина перница е направен од не-токсични, безопасни и безбедно квалитет памук.Памук се третира во различни начини за да се осигура дека секој перница е меки и повеќе удобни за бебето. ★Прв избор за бебе фотографија : Ѕвезда месечината перница е составен од moonshaped господар перница и четири мали ѕвезда додатоци.Роман форма, комплетна на имагинација, за бебето да се земе слики да се создаде убава атмосфера.На унисекс дизајн го прави погоден за бебе девојки и бебе момчиња.Исто така, може да ја придружува бебето да спие, за бебе соба за да додадете пријатно чувство, направи бебе стане повеќе модерни, поубав, вашето дете ќе се допаѓа многу. ☾Совршен подарок : многу симпатична перница перница со ѕвездите и месечината.Кога некој пријател, роднина, или свој колега станува нов родител, ова месечината перница поставен е голем дар.Тоа може да се користи за бебе фотографија реквизити, замрзнување на незаборавни моменти, и имајте прекрасни спомени. ★Ѕвезда Месечината перница карактеристики : мека месечината перница е поврзан со четири мали ѕвезди да се формира една ѕвезда и месечина pillowcase.Месечината перница како главен перница може да игра улога на поддршка на бебето, четири ѕвезда додатоци може да биде произволно се пресели и натпревар.Дијаметар должина на месечината перница е 15.7 во должината на средниот дел е 7.8 во, и должината на најдолгата дел од ѕвезда додаток е 2in.Широко се применува за 0-6 месеци на доенчиња и мали деца, безбедно и удобно. ★Посветеност на услугите на М&G Куќа : Ако имате било какви прашања за време на користењето на, ве молиме слободно да не контактирате во било кое време.Нашата услуга по продажбата сигурно ќе ви овозможат совршено решение.Ова е нашата заложба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.