MOMAID Сомот Писмо Мека Перница Почетна Фрли Перница Декоративни Азбука Детска Соба бебе соба Оркестарот Бебе Дете Подарок (Правливи Роуз, Буквата М)
Свеж

MOMAID Сомот Писмо Мека Перница Почетна Фрли Перница Декоративни Азбука Детска Соба бебе соба Оркестарот Бебе

DEN 959.76

Достапно е за нарачката

НАПРАВИ ВАШЕТО ДЕТЕ СРЕЌЕН! - Исклучителна декорација, MOMAID сомот писмо перница е совршен додаток за да се трансформира вашиот малку една соба на зачудувачки малку се игра двор, секој деца ќе сонуваат да имаат единствена и прилично писмо перница на неговата/нејзината сопствена име!Можете да ги споделите овој уникатен декор и вашето бебе е среќен лице на социјалните медиуми, ќе заработи сака!Совршен подарок за децата и за родителите!.ТЕХНИЧКИ ДЕТАЛИ - MOMAID сомот име перници се направени од меки кадифени капак и се полни со не-алергиски влакна.Го красат почетна перници се измери 40 см +/- 2 см (15,8 инчи +/- 0,8 инчи) широк x 35 см +/- 2 см (13,8 инчи +/- 0,8 инчи) висока x 12 cm +/- 1 см (4,7 инчи +/- 0,4 инчи) дебела.МЕКА И БЕЗБЕДНО - Вашето бебе ќе љубов оваа MOMAID cuddly азбука plushie не само за тоа е мека на допир, ова декоративни перница не содржи било патент или пердув, тоа ќе биде безбеден, дури и за новороденчињата.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК/ФОТО ПРОП ИДЕЈА - MOMAID азбука перница е единствен личен подарок за секое дете и совршен децата соба декорација.Тие може да се користи од првите моменти на животот.Тоа, исто така, ќе биде совршен подарок за роденден, денот на вљубените, свадба, годишнина, Божиќ или други слични прилика.ПЕРЕЊЕ ГРИЖА На MOMAID сомот писмо перница може да биде место исчистени.Ве молиме не кајгана.Сува во сенка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.