Пинк Заб Перница за Полнење Вклучувајќи Изгубени Заби Симпатична Самовила Перница Чувствува Заб Перница Изгубени Заби Перница Почитувани Заб Notepad Чувствува Keepsake ?
Свеж

Пинк Заб Перница за Полнење Вклучувајќи Изгубени Заби Симпатична Самовила Перница Чувствува Заб Перница Изгубени

DEN 374.16

Достапно е за нарачката

Она што ќе добиете : ќе добиете 3 предмети во еден пакет во вкупно, вклучувајќи 1 парче на изгубените заби симпатична самовила перница, 1 парче почитувани заб notepad и 1 парче чувствува keepsake паричникот торбичка; Тие се погодни за помагање вие да ја запаметите вашата раст и правење на вашиот живот повеќе значајни.Прекрасна појава : овие се чувствува заб перница, keepsake паричникот торбичка и драги заб notepad имаат симпатична изглед; Тие доаѓаат во розова и бела, кој изгледа многу невини и полн со детска забава, што ќе биде среќен за да ја видите нив кога ќе пораснат; перница има облик како на забот, кои лесно можат да се привлечат другите луѓе внимание и очите.Повеќе функции : вашите деца да спијат со оваа розова заб перница, која може да обезбеди добар сон за нив; Покрај тоа, заб перница исто така, може да се стави вашите деца во добро расположение; почитувани заб notepad и да се чувствува keepsake паричникот торбичка се погодни за тебе да се одржи на забите, карти, фотографии, и многу други, што исто така, може да направи некои белешки за тоа.Сигурен материјал : изгубени заби перница и паричникот торбичка се направени од филц, што е мек и удобен за вас да се допре, овој материјал е, исто така, еластична, па вашата перница не е лесно да се скршени, кои ви даваат убав употреба искуство; Во исто време, заб notepad keepsake се главно направени од хартија, која е лесно за вас да го напишете.Правото големина : изгубени заби перница е прибл. 18.3 x 15 cm/ 7.2 x 5.9 инчи, кој е идеален за бебето или малку деца; notepad keepsake е прибл. 7.5 x 7.5 cm/ 2.95 x 2.95 инчи, и се чувствува паричникот торбичка е прибл. 17.5 x 10 cm/ 6.88 x 3.93 инчи, овие димензии се лесно за вас да се користи и чува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.