ЕД Ellen DeGeneres Памук Опашка - Мека Памук Мулти Боја на Лентата е Лента со Срцето Applique Декоративни Перница, Роза, слонова коска, Аква, Корални
Свеж

ЕД Ellen DeGeneres Памук Опашка - Мека Памук Мулти Боја на Лентата е Лента со Срцето Applique Декоративни

DEN 269.52

Достапно е за нарачката

100% Памук.Увезени. 1 правоаголна декоративни перница со срцето applique мерки 14" x 9".Шарени мулти лента ленти во нијанси на боја на слонова коска, роза, аква, путер и праска со боја на слонова коска срцето applique и везени зборот "Љубов".Направени од мека 100% Памук ткаенини со 100% Полиестер влакна се пополни.Возраст mfg максимална : 24.0, Возраст mfg минимум : 0.0care_instructions : Место чисти само.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.