Бебе Перница Новородено Бебе Против Превртување Душек Перница за 0 12 Месеци Бебето Спие Позиционирање (Сив)
Свеж

Бебе Перница Новородено Бебе Против Превртување Душек Перница за 0 12 Месеци Бебето Спие Позиционирање (Сив)

DEN 551.76

Достапно е за нарачката

100% Сосема Нов и Висок Квалитет;.Материјалот е бебе ќебе мека и поддршка структура е оптимално за одржување на вашиот врат за подобро усогласување додека релаксирачки, или дури и одложување;.Cottony-симпатична ткаенина.Се препорачува возраст - 0-12 месеци;.Специјално дизајнирани седишта заврши спречува лизгање и помага да се одржи wigglers во место;.На перници се многу мазна и заштити вашето бебе е кожата од иритација;.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.