Јагниња & Ivy Star Wars Потпис R2D2 Бела/Сина Декоративни Фрли Перница
Свеж

Јагниња & Ivy Star Wars Потпис R2D2 Бела/Сина Декоративни Фрли Перница

DEN 599.76

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Памук/ Полиестер.Единствена, официјално лиценцирани Star Wars R2 D2 декоративни фрли перница е полна со полиестер влакна.Печатени на бела основа со допири на везови и applique.Совршено големина во 13" X 13" X 3. Вертикален отвор на грбот за перење на покрие одделно.Го прави одличен бебе туш подарок или добредојдовте дома бебе подарок.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.