Дизни Мини Маус Декоративни Keepsake Перница - Персоналните Раѓање Перница, Розова, Бела, Теал , 8x11x4 Инчен (Пакување од 1)
Свеж

Дизни Мини Маус Декоративни Keepsake Перница - Персоналните Раѓање Перница, Розова, Бела, Теал , 8x11x4 Инчен

DEN 326.16

Достапно е за нарачката

Whimsical дизајн : Оваа Мини Маус перница карактеристики на симпатична дизајн.На двострано перница има Мини со "срце раце" И границата дека рамки на вашето дете информации.Класична Дизни предмети : овој класичен 8" H x 11" W x 4" W Дизни Перница е голем плус на keepsakes ќе се соберат за да го прослават неверојатни ден на вашето бебе да се роди.Лична : оваа неверојатна Мини Маус keepsake перница ќе биде негува подарок за да се добие за вашето бебе е раѓањето и кога ќе "подарок" Оваа перница назад кон вашето дете кога тие се постари.Одличен подарок : обидува да најде внимателен новороденче/бебе подарок?Не гледам понатаму.Оваа сентиментални keepsake перница ќе биде добредојдена подарок за сите нови родители.Едноставна заштита : на самото Место се исчисти само со мека крпа навлажнета во ладна вода со благ сапун.Не собори сува, линија сува, Железо или сува чиста.Користете постојан фломастер за пишување на перница.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.