Контура Атлетика во машка Joggers Hydrafit Песна Панталони Мажите Sweatpants Активни Спортови Работи Тренингот Панталона Патент Џебови
Свеж

Контура Атлетика во машка Joggers Hydrafit Песна Панталони Мажите Sweatpants Активни Спортови Работи Тренингот

DEN 1199.76

Достапно е за нарачката

Патент затворање.Супериорен ултра-висок квалитет бујна полиестер/spandex ткаенина смеса.Исклучително елегантен, свиленкаста и издржливи сепак, лесен и дише.Истите ќе бидат вашите "Оди На" joggers од сега.Конструиран за да изгледаат и се чувствуваат одлично на вас за време на вашиот тренингот или дневна рутина.Споредливи и, всушност подобро од $100+ водечки бренд joggers. 23% Spandex се користи така што песната панталони остане сува и удобно во текот на тренингот.На лесни тенок одговара mens joggers се поддржани од страна на прилагодливи корселе да се обезбеди обичај се вклопуваат, така што тие остануваат во место за време на вашиот повеќето ригорозна обука вежби.На тренингот панталони функција два zip странични џебови и 1 назад zip џеб да ги чувате мали вредности.Контура Атлетика во машка Hydrafit Jogger песна панталони се конструиран за да изгледаат и се чувствуваат одлично во текот на вашиот повеќето ригорозни вежби рутини.Нашето адвокатско hydrafit joggers се формираат од Полиестер Spandex се вклопуваат со цел да се обезбеди удобно се вклопуваат. 23% Spandex се користи така што песната панталони остане сува и удобно во текот на тренингот.Во споредба со Lululemon.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.