profectlen-НИ се на 1300 Степен Гас Удар Факел Лемење Лемење Железо Cordless Бутан Совет Алатка за Заварување Пенкало Режач 8ml Заварување Лемење за Полнење, Зелена
Свеж

profectlen-НИ се на 1300 Степен Гас Удар Факел Лемење Лемење Железо Cordless Бутан Совет Алатка за Заварување

DEN 1267.20

Достапно е за нарачката

Тоа е одличен Cordless Лемење Железо.Топење омекнување, преобликување работни места, кои стандард удар факелот ќе им биде доволно или доволно прецизни.Тоа е многу лесно да се рефил како специјален дизајн рефил гас на врвот на овој производ и tweak ова копче за да го ИСКЛУЧИТЕ кога refilling.Ќе се одржи само доволно гас во својата комора за да бидете сигурни дека ќе добиете на работа, безбедно и целосно завршена.Лемење железо алатка со сино пенкало форма.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.