Френклин Спортски Pickleball Прашка Торба – Службен Pickleball Торба на U.S. Open Pickleball Првенство – Прилагодлив – Сива/Сино
Свеж

Френклин Спортски Pickleball Прашка Торба – Службен Pickleball Торба на U.S. Open Pickleball Првенство – Прилагодлив

DEN 594.72

Достапно е за нарачката

Службена торба : да го носи вашиот pickle топката опрема во стил со овој Прашка торба, службен pickle топката торба на U. S. Отворена pickle топката Првенство.Тоа е pickle топката торба користи од страна на добрите.Има сето тоа : Ова Прашка торба лесно се држи сите ваши pickle топката опрема, вклучувајќи ги и до 6 paddles, X-40 перформанси pickle топки и слични додатоци.Продавница за сите ваши елементи во кеса специјално дизајниран за спорт.Екстра-големи складирање : зошто се решат за еден обичен ранец кога можете да поседувате pickle топката опрема торба наменета за спорт?Големи џебови и превртена времето-отпорни патент повлекува чувајте ги сите вашиот опрема организирани.Супериорен преносливост : држете повеќе од само опрема со овој pickle топката торба.Тоа вклучува двојна поместена мобилен телефон и копче за складирање, плус вграден во оградата кука во внатрешноста на најголемиот џеб.Назад поддршка : е прилагодлив рамо, рака го прави овој pickle топката Прашка торба лесно на грбот и рамената, помага да се спречи мускулен вирус и рамена болка.Боја : Сива/Сино.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.