Пак и да Игра Листови Опремени 2 Пакет Бели со Сатен Дете Дете Pillowcase 2 Пакет Бела
Свеж

Пак и да Игра Листови Опремени 2 Пакет Бели со Сатен Дете Дете Pillowcase 2 Пакет Бела

DEN 669.12

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ладење тоа нема да се апсорбира вашето бебе коса и природната влажност на кожата како памук pillowcase.Biloban деца pillowcase може да се комбинираат сјај, дебелина, мекост, и издржливост заедно.Корист за Коса и Кожа : 100% Сатен полиестер pillowcase од Biloban намалување на ноќното триење за анти-frizz, и анти-кршење на, тоа може да помогне во спречување на косата од knotting и месинг за кадрава коса.Деца pillowcase спречува спиење линии и ги штити трепките - го одржува вашето бебе е кожата мека и moisturized да го разубават вашиот малку нечиј лик.Совршено Одговара : Со еластичен завој опкружуваат, ова playard лист може да сит се вклопуваат вашиот пакет и да играат или вода playard душек без лабава, но станот кој му дава на вашето бебе удобно игралиште.Исто така одговара за мини креветчето душек.Највисок Квалитет : Овие пак n игра опремени листови се направени на ултра мека микрофибер, вткаена во мека и издржливи џерси.Вашето бебе ќе се ужива на мека, мазна и пријатно чувство кога спие или се пушта во playard.Biloban Животот Гаранција : Квалитет можете да им верувате, ако дете pillowcase 2 пакети не ги исполнува вашите потреби за било која причина, замена или враќање на пари, контактирајте со нас, ве молам?Biloban ние ќе ги реши сите прашања за вас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.