TILLYOU Египетски Памук Деца Перница Поставите 13x18, Бела | Пакување од 2 Сива Микрофибер Деца Патување Pillwcases, 14x20
Свеж

TILLYOU Египетски Памук Деца Перница Поставите 13x18, Бела | Пакување од 2 Сива Микрофибер Деца Патување Pillwcases,

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

ОПРЕМЕНИ ДЕЦА ГОЛЕМИНА ПЕРНИЦА - 13 од 18 инчи, Пакување од 1. Не е премногу мал, не премногу голем, се-тоа-насекаде тој или таа оди.Разноврсна користи како туристички перница за кампување, backpacking, авиони и патот патувања.Класична бела боја координира со други креветчето / дете постелнина сетови.Бесплатни патент дизајн го спречува ризикот од гушење опасност и задушување.ОПРЕМЕНИ ДЕЦА ГОЛЕМИНА СЛУЧАИ - 14 од 20 инчи, Пакет на Две.Дизајниран за 13x18, 14x19, или 12x16 деца(патување) перници.Се вклопува перници брендирани во TILLYOU, Dreamtown Деца, Малку Поспан Главата, Phar Me Doc, Малку Перница, Мојата Перница и така натаму.ВРАТОТ и ГЛАВАТА SAVER - Исполнет со 9 оз густа, но сепак мека влакна, нашите перници се совршено избалансиран помеѓу тенки и меки.Дава точниот износ на поддршка за деца вратот, главата и ' рбетот.Тестирани и докажани да ви помогнат поспан години со спиењето се подобри во кревет или креветчето.Строго се препорачува од страна на chiropractors и педијатри.ПЛИК ЗАТВОРАЊЕ ДИЗАЈН - Слободен на патент.Без задушување или гушење опасност.Штити перница од прашина, лига или првут.Лесно да се стави под перница во или надвор.Достапни во сива, розова, морнарица, бела и разни модели, како што се броеви, букви, вселенски брод, диносаурусите и ирваси, има се по нешто за секого, момче или девојка.ПЕРЕЊЕ МЕТОД се ПРЕПОРАЧУВА - Машина за миење ладно, нежни циклус, собори сува ниска температура за најдобри резултати, кул железо ако е потребно.Не кајгана.Ткаенина станува помек и cozier со секое миење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.