Mayhew Про 21220 1/4-Инчен Црна Оксид Pin Удар
Свеж

Mayhew Про 21220 1/4-Инчен Црна Оксид Pin Удар

DEN 244.80

Достапно е за нарачката

Pin Удар 1/4" x 6".Pin Удар 1/4" x 6" се Користи за да се вози надвор и да се отстрани веќе се олабави иглички и копчињата, по почетна движење со цврст удар.Не за употреба на запленети иглички и клучеви; олабави со цврст удар прво.Mayhew Tools да се залага за дневниот казнување на зафатен продавница, и премиум карактеристики завршува за дополнителна заштита и дополнителна обработка за построги tolerances.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

30 4-Лебдат Удари 150MM
Свеж
30 4-Лебдат Удари 150MM
Достапно е за нарачката
DEN 561.60
Оценка на купувачите: