LUDOUPIER [4+1 Парчиња] Пинцети Сет со Патување Случај, Голема Прецизност и Надградба на Професионалните Анти- ' рѓа Легура Пинцети за Жените & Мажи, Мулти-цел како Веѓите Л
Свеж

LUDOUPIER [4+1 Парчиња] Пинцети Сет со Патување Случај, Голема Прецизност и Надградба на Професионалните Анти-

DEN 164.40

Достапно е за нарачката

4-парче Пинцети Собата е направен од нерѓосувачки челик за долго-траен перформанси, која со кожен пакет.Рамен,Аглеста,Укажа и Коса пинцети за да се исполнат различни потреби.Тоа е толку Симпатична и лесно да се стави во торба!Основна алатка за нега на кожата или убавина рутина.Нерѓосувачки челик коса совет дизајн кој е траен s дофат.Уверете се дека ги користите метод е точно да се избегнат несреќи.Се надевам на мали пинцети може да започне вашиот убава секојдневниот живот!.Ако сте во искушение, го даде обидете се и вие може да бидете пријатно изненадени!.Обликот на веѓите е важно за вашето лице.Добиете убав веѓата форма!.Трепки кои ги прават вашите очи се пофлексибилни.Се tweezer, лажни трепки се повеќе погодно.Двојно eyelid печ дека magnifies очите.Лесно да се најде саканата двојно eyelid позиција.Се ослободи од мали бради и да стане атрактивна човек.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.