Heathrow Научни HD20623 Безбедност Сијалица Pipette Додатен, 41mm Дијаметар x 107mm Должина, 15mL Волумен (Пакување од 3)
Свеж

Heathrow Научни HD20623 Безбедност Сијалица Pipette Додатен, 41mm Дијаметар x 107mm Должина, 15mL Волумен (Пакување

DEN 705.84

Достапно е за нарачката

Безбедност сијалица pipette додатен привлекува течни од било стандардна големина pipette.Конусна силикони адаптер печати pipettes без извртување или ако се јавите тешко пластика, намалување на ризикот од пукање и chipping.Autoclavable да се обезбеди чистота. 41mm дијаметар, 107mm должина, и 15m L јачина на звук.Вклучува три pipette спојници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.