ProCase Тактички Пиштол Спектар Торба, Делукс Поместена Пиштол Пиштоли Списание Муниција Опрема Додатоци Торбичка Duffle Кеси со Прилагодливи Dividers за Лов на стрелиште С?
Свеж

ProCase Тактички Пиштол Спектар Торба, Делукс Поместена Пиштол Пиштоли Списание Муниција Опрема Додатоци Торбичка

DEN 1343.76

Достапно е за нарачката

⭐Димензии : 11.0 х 9.4 x 5.9 инчи; Повеќе прегради нудат пространа простор за вашиот огнено оружје, пиштоли, списанија, муниција, уво чувари, муниција, забележување на т.н " обемот, снимање очила, уво muffs, ракавици и се што ви треба за вашиот опсег. ⭐Изградена на високи квалитет 600 D оксфорд ткаенина, водо-отпорен и издржлив, заштита на вашата опрема против harshest средина и солиден носат. ⭐Прилагодливи dividers ви овозможи да се прилагодите на главната преграда за поединци (до 6), за оружје, муниција и други работи.Вграден-во еластични јамки на секоја divider може да се обезбеди списание и муниција; Еден пиштол складирање оддел на врвот обезбедува доволно простор за една полна големина пиштол додека дебели соочи се чува на вашиот огнено оружје заштитени од шок и влијание; Дојде со една кука и јамка пиштол holster да се обезбеди оружје. ⭐Molle webbing на двете страни за приложување на дополнителни пошта или брзини; Цврсти рачки и отстранлив прилагодливи рамо, рака за носење опции; Квалитет двонасочна патентите им овозможи на корисниците да го затвори и го отвори чантата глатко; Идеален за стрелиште или викенд лов експедиција. ⭐Кука и јамка на предната страна од кесата им овозможува на корисниците да ги красат торба со нивната предност, што торба уникатен и забележителни; Дизајн со еден транспарентен џеб на врвот за ставање на вашите мали картичка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.