Triquetra Селтик Симбол На Друиди Пиво во Кригла, Персоналните Кригла, Троица Јазол Штајн, Дар За Мажот, Пиво Tankard, Обичај Подарок за Него
Свеж

Triquetra Селтик Симбол На Друиди Пиво во Кригла, Персоналните Кригла, Троица Јазол Штајн, Дар За Мажот, Пиво

DEN 695.76

Достапно е за нарачката

Капацитет : 17 унци.Означете ги вашите најблиски' специјални прилики со уникатен, персоналните присутни.Тоа може да се користи како идеален подарок, без оглед на пригода!Даде како подарок за да се обележи роденденот, на годишнината, да ви кажам благодарам, или да се каже работа и-готово!.Ништо не вели "cheers" како на крајот од напорниот ден и пијалок со пријатели!Нашите филџани ќе го подигнете секој дом бар во поглед-достоен колекција.Нашите рачно изработени чаши се врши традиционално и со outmost се грижи за вас.Направен од природни букови дрва & нерѓосувачки челик колба внатре.Ние може да го персонализирате вашиот дрвени кригла пиво со поединечна порака, иницијали или корпоративно лого.Дали сте во потрага за специјален подарок да им даде посебна личност - еден пријател, член на семејството, партнер или колега?Зарем не сте уморни од непрактично, незабележително и forgettable претставува луѓе обично се впуштат во овие случаи?Ти би сакал да видам уникатен, персоналните и незаборавни подарок што секој може да го цениме и да уживате?Нашите филџани пиво е само токму она што го барате!Оваа дрвени пиво штајн е направен за да нашите високи стандарди за квалитет - рачно изработени дабово дрво кригла остварува во светло кафена боја.Само рака мие дозволено, избришете ја со сува крпа по секој пат кога ќе се мијат.Не чувајте кригла близина на греење уреди или оставете го на сонце, дрво суши, а подоцна и пукнатини може да се појави.Боја на дрво, може малку да се разликуваат на некој начин од што е прикажано на сликата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.