Floraleaf 20x20Interlocking Палубата Плочки Патио Тротоарите Дрво Подови Композитни Патио Плочи Дрво Пластика Тротоарите Dect Плочка 6 Slat 1 Спакуваат во Кафени
Свеж

Floraleaf 20x20Interlocking Палубата Плочки Патио Тротоарите Дрво Подови Композитни Патио Плочи Дрво Пластика

DEN 664.80

Достапно е за нарачката

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Стручно печката-сушени, издржливи materil што го прави отпорна на гниење, инсекти, мувла, mildew Пред-третирана,.ВНАТРЕШНА И НАДВОРЕШНА ПАЛУБАТА ТРОТОАРИТЕ : Дек Плочки да се создаде убава простор и внатре и надвор.Сите што е потребно е цврста површина, и палубата тротоарите можат да бидат поставени директно на врвот на тоа.На interlocking дрво плочки може да биде инсталиран на врвот на бетон, дрво, тепих, плочи, или било која друга цврста површина.Одлично за палуби, patios, балкони, околу базени, сауни, снег, сонце соби, кал соби, спални соби, и повеќе.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Сите нови кликнете-во-место платформа опција дека е неверојатен и за почетници и искусни DIYers.Плочки функција на interlocking база, која ви овозможува да едноставно брзо snap-заедно инсталација без нокти, staples, или лепак.БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ : Целосно изшкуркан плочки се спречат какви било несакани повреди предизвикани од дрво splinters.Каналите на секој дрво slat зголемување на триење и намалување на незгоди стапка на лизгање кога плочки се влажни.Исто така, пластична подлога се крева нагоре дрво и овозможува соодветна дренажа и вентилација.ОДРЖУВАЊЕ-СЛОБОДНО : платформа плочки се водоотпорни, цврсти и многу стабилна производ за на отворено.Тоа ќе биде во совршена состојба и покрај тешките нога сообраќај од луѓе или домашни миленици без дрво-масло за нега.Едноставно решение за вашиот патио, тераса, walkway, надворешен туш кат покривање, како и други сите временски услови потреби.Супер лесно кликнете на плочки на тротоарите.Издржлив материјал за да бидат отпорни на временските и не исчезнат.Лесно да се инсталира.Лесно да се отстрани, без алатки потребни.Едноставно решение за вашиот патио, тераса, walkway, надворешен туш кат покривање, како и други сите временски услови потреби.Супер лесно кликнете на плочки на тротоарите.Издржлив материјал за да бидат отпорни на временските и не исчезнат.Лесно да се инсталира.Лесно да се отстрани, без алатки потребни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.