Онлајн Најдобри Service Pack 4 Рициново Тркала Вртливата Плоча Casters На Црвениот Полиуретан Тркала (4 инчен Плоча)
Свеж

Онлајн Најдобри Service Pack 4 Рициново Тркала Вртливата Плоча Casters На Црвениот Полиуретан Тркала (4 инчен

DEN 1108.80

Достапно е за нарачката

ПЛОЧА ГОЛЕМИНА : 2.55" (65mm) X 3.7" (94mm).Дупка Центар Да Дупка Центар : 1.77" (45mm) X 2.95" (75mm). 4 инчен Рициново Тркала Без Кочница. 360-СТЕПЕН МАНЕВРИРАЊЕ : Овие полиуретан рициново тркала опремени со 360 степени вртливата заграда, на тркала може да се претвори да било насоки.Мазна и Молчи и Здрав.Капацитет : 300lbs секое тркало.Се движат светлина мебел, маса, кабинетот и опрема за дестинацијата многу полесно и флексибилно.МОНТАЖА ДУПКА ДИМЕНЗИИ : 0.32" (8.3 мм) X 0.46" (11.9 mm).Рициново Тркала Ширина : 1.25" (32-милиметри).Вкупна Висина : 5" (127mm).Рициново Тркала Дијаметар : 4" (101mm).ТРКАЛА МАТЕРИЈАЛИ И ПЕРФОРМАНСИ : Тешки casters направени од полиуретан тркала.БОЈА : Црвена.Топката лежишта : Двоен топката лежишта.Премиум Рициново тркала се направени од високо квалитетна полиуретан тркала со силна отпорност на триење, молчи шок апсорбер, wearproof, не влечете го означува и подобрување на отпорност на целата рициново.Топката лежишта : Двоен топката лежишта.Вклучува : 4 рициново без кочница.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.