3 Рициново Тркала, PRITEK Тешки Плоча Casters со 360° Зглобот и Lockable Врвот Плоча Без Бучава Гума База на Топката Одговара за Мебел Индустриски Табела Кабинет Полици (имајќи 2
Свеж

3 Рициново Тркала, PRITEK Тешки Плоча Casters со 360° Зглобот и Lockable Врвот Плоча Без Бучава Гума База на

DEN 671.76

Достапно е за нарачката

Двојно Заклучување : сопирачки може да се заклучи вртливата врвот плоча и тркала истовремено, ефикасни за да го стопирате уредот. 360 Степен Ротација Врвот Плоча : Лесно да се трансформира на било насоки што сакате, и да потрошат малку сила да се движат натаму.Гумена База на Тркала : Доста и без бучава кога се движат, не грижете се, да вознемирува вашето семејство или други лица.Безбедна за сите кат видови.Зачувај Сила и Лесен Потег : Лесно да се движи на маса, седиште или полица или други работи, ако тие имаат рициново тркала.Широко се Користи : Може да се користи во двете индустриски и станбени апликации, за кафе на маса, растенијата стои, полици за книги, кутии за чевли, играчка кутии, underbed складирање, шопинг коли, workbench.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.