Пролет Натоварени Портата Рициново, Тешки Стареење Отпор Гумени Врата Рициново со Универзална Планината Плоча, Max 220 Кг Капацитет, 5 Инчен Тврда Гума Портата Тркала
Свеж

Пролет Натоварени Портата Рициново, Тешки Стареење Отпор Гумени Врата Рициново со Универзална Планината Плоча,

DEN 431.76

Достапно е за нарачката

【ПРОЛЕТ НАТОВАРЕНИ ПОРТАТА ТРКАЛА】Оваа порта воланот има вграден скриени пролет со максимална вертикална мозочен удар на 1.7 инчи.Дури и од камен патишта, портата тркала со пролетта може да имаат најдобри амортизирање ефект, да ги задржи на портата стабилна, автоматски прилагодете портата рамнотежа и да се спречи портата од влечење исклучување на ѕид завртки. 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СТРУКТУРА】портата тркала рамка е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, убава, силен, висок товарот.Секој тешки портата воланот има максимална носивост до 250 килограми, тие може да се користи за метални или дрвени врати.Нерѓосувачки челик оградата портата тркала може да се користи за долго време. 【360° РОТИРАЧКИ ПОРТАТА РИЦИНОВО】портата рициново има дијаметар од 5 инчи и ширина од 1 инч.Гумени врата тркало може да ротира 360° и да се избегне гласна бучава.На трајни и мазна топката лого на портата тркало може лесно да се префрлите на било која насока сакате. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Портата тркала поставете ги вклучува сите неопходни додатоци : портата тркала x 1; гром x 3; орев x 3; заптивка x 3. Секој ограда портата воланот е фиксна со 3 завртки, која може да се користи за дрвени огради, двор гејтс, фарма гејтс, итн. 【ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ】Како професионална портата тркала производителот, нашата цел е да се направи секој клиент 100% задоволни.Ако имате било какви прашања во врска со оваа тешка нерѓосувачки челик врата тркала, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.