Yonico 36360-SC 1/2-Инчен Дијаметар 3 Flute Ниска Хеликс Downcut Спирала Крајот Мелница CNC Рутер Малку 1/2-Инчен месо тело
Свеж

Yonico 36360-SC 1/2-Инчен Дијаметар 3 Flute Ниска Хеликс Downcut Спирала Крајот Мелница CNC Рутер Малку 1/2-Инчен

DEN 934.80

Достапно е за нарачката

За CNC мелничката и рутирање на предизвик материјали каде чиста врвот површината на работ на материјал е потребно.Премиум C3 микро-зрно цврста волфрам карбид за високи перформанси индустриски квалитет алатка.За употреба на CNC, табела планината и рачни уреди.Полира со огледало финиш од солидна карбид прачка за прецизност & точност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.