Алое Вера Гел - Физичко Лице Алое Тело Навлажнувачки Гел, Длабоко Хидратантен & Поправка, По Сонцето Грижа, Сува Хидратација на Кожата, Акни, Суровост-бесплатно (40 ml)
Свеж

Алое Вера Гел - Физичко Лице Алое Тело Навлажнувачки Гел, Длабоко Хидратантен & Поправка, По Сонцето Грижа,

DEN 221.52

Достапно е за нарачката

✅ Алое вера може да се промовира здравјето на кожата и да се обезбеди влага на кожата. ✅ Кул и придавам влогови на сува и sunburned кожата. ✅ Ефикасно намалување на акни, отстранување на акни, лузни, брзина до исцелување, и слабее, лузни од акни. ✅ Извлечена од природен сок од алое вера, богата со витамини и хранливи материи, погоден за сите видови на кожа. ✅ На тенки гел е брзо се апсорбира без леплива остатоци, што го прави кожата мазна, свиленкаста.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.