Алое Вера Гел - По Sun Лосион, Чиста Алое Вера Гел за Нега на Кожата, Најдобри за Лице, Коса - Минерална заштита од Сонце се Држиме - SPF 30 Цинк Оксид, Органски Патување Сон
Свеж

Алое Вера Гел - По Sun Лосион, Чиста Алое Вера Гел за Нега на Кожата, Најдобри за Лице, Коса - Минерална заштита

DEN 719.52

Достапно е за нарачката

Брзиот метод на подмладување од ден на отворено : иритација на Кожата не е забавно.Можете да уживате во брзи, кул благотворно чувство природно со нашиот алое вера гел.Можете дури и чувајте го во фрижидер за дополнително ладење моќ.Длабоко природна хидратација : Дека блескав, згодна кожата сакате?Сето тоа се сведува на хидратација.Ние сме направена на овој сите природни алое вера за лекување на вашата кожа да длабоко пијалок на природно навлажнувачки нектар.Покрај тоа што е моќен и ефикасен лицето крем за сува кожа, тоа продира длабоко да се даде еден младешки, сончева сјај може да се носат со доверба.Моќна заштита : Цинк оксид обезбедува широк спектар за заштита од UVA и UVB зраци.Нашите SPF 30 сончање стапчиња се коралниот гребен пријателски, отпорен на вода, минерални лицето сончање стапови и совршена за целото семејство.Прескокнете на сонцето штета : најдобар начин да се спречи знаци на предвремено стареење, брчки и сончеви пеги е секојдневната примена на сончање.Нашите очила стапчиња се дерматолог тестирани и се направени со чиста состојки.Се допаѓа или да ги споделите со нас : Ни знаат дека ти си gonna љубов како нашата органска алое вера гел прави вашата кожа да изгледа и да се чувствува, плус заштита за вашата кожа со нашите очила се држи.Искуство на бенефиции за себе, без ризик : Ако не сте воодушевени со вашиот нов алое вера гел и сончање стап за заштита на нашиот тим ќе ви помогне да се најде решение што ќе ве направи среќни.Немаш ништо да изгубите и само убавина да се добие, па ред сега.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.