3M MMM33440 Cubitronii Датотека Појас
Свеж

3M MMM33440 Cubitronii Датотека Појас

DEN 367.20

Достапно е за нарачката

Диск живот е значително подолго, завршувањето повеќе возило делови на диск и да бараат помалку диск промени.Триаголен облик на керамички жито носи рамномерно, работи кул, и оптимизира минерални дефект.За место заварување отстранување и други мелење/пескарење апликации.Земја на потекло : сад.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.