КС Unitec 38548 Цевка-MAX TZ A16/A1200 Пирамида Појаси за Pregrinding Челик и Цевка од Нерѓосувачки Челик, Криви Површини и Парапети да се Подготват за Огледало Заврши (Пакување од 10)
Свеж

КС Unitec 38548 Цевка-MAX TZ A16/A1200 Пирамида Појаси за Pregrinding Челик и Цевка од Нерѓосувачки Челик, Криви

DEN 2910.00

Достапно е за нарачката

Pregrinding за отстранување на гребнатини и на самото место завари на челик и се од нерѓосувачки челик во подготовка за огледало завршна - A16 / 1200 ронки.Нов тип на абразивни ткаенина со пирамида во облик на ронки структура - висока стапка на материјал отстранување со одлични резултати.Точната големина : 1.5" x 30.7" (40 Mm x 780 Mm). 10 појаси по пакет.Појаси се ексклузивно за ЛУЛЕ-MAX професионални електрични цевка пескарење/полирање машина , ASIN #B07 CJ7 ZX78.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.