3M Крпа Појас 340D - 80 Ронки Дрво Пескарење Појас - X-Тежина Подлога, Филм-lok, Еден Flex - За Еџ, Мувла, Појас и Профил Сандерс - 37 x 75
Свеж

3M Крпа Појас 340D - 80 Ронки Дрво Пескарење Појас - X-Тежина Подлога, Филм-lok, Еден Flex - За Еџ, Мувла, Појас

DEN 2838.00

Достапно е за нарачката

Премиум алуминиум оксид нуди зголеми намали стапка и абразивни живот.Отворен грб изградба обезбедува подобрена се намали на сите шуми и помага во спречување на вчитување.Во тешка категорија крпа подлога обезбедува трајност за високо-производство средини.Перат поддршка овозможува повторна употреба на високо-вчитување на супстрати како што се борови.Смола обврзници изградба withstands голема топлина и притисок за подолг живот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.