DIABLO АЛАТКИ Diablo Tools 4 x 24 Пескарење
Свеж

DIABLO АЛАТКИ Diablo Tools 4 x 24 Пескарење

DEN 296.88

Достапно е за нарачката

Вклучува пауза-преку иновации кои ја подобруваат перформансите, да ја прошири пескарење живот и зголемување на продуктивноста.Супериорен жито сврзување систем, ENDURA-ОБВРЗНИЦИ, обезбедува ремени со подолг живот и екстремна издржливост.Ги заглави-SHIELD, Diablo својата мешавина на мелење агенти, го намалува вчитување на тој начин максимизирање на продуктивноста.Ги отстранува материјал побрзо од другите пескарење ремени и понуди дополнителен долг пескарење живот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.