КС Unitec 38533 Цевка-MAX Казна (Сино) Абразивни Површината Климатизација Руно Појаси за Цевка, Криви Површини и Парапети (Пакување од 4)
Свеж

КС Unitec 38533 Цевка-MAX Казна (Сино) Абразивни Површината Климатизација Руно Појаси за Цевка, Криви Површини

DEN 1635.60

Достапно е за нарачката

Идеален за површината климатизација од не ' рѓосувачки челик, челик, обоени метали, тврда пластика и дрво - 280 ронки, сина.Импрегнирани, чакал-исполнет најлон руно со зајакнување на ткаенина за сите метали.Точната големина : 1.5" x 30.7" (40 Mm x 780 Mm). 4 појаси по пакет.Појаси се ексклузивно за ЛУЛЕ-MAX професионални електрични цевка пескарење/полирање машина , ASIN #B07 CJ7 ZX78.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.