Црвена Етикета Абразиви 2 X 42 Инчен 80 Ронки Флексибилни Алуминиум Оксид Повеќенаменски Пескарење Ремени, 6 Pack
Свеж

Црвена Етикета Абразиви 2 X 42 Инчен 80 Ронки Флексибилни Алуминиум Оксид Повеќенаменски Пескарење Ремени, 6

DEN 386.16

Достапно е за нарачката

Мулти употреба материјал е најдобро за : Дрво и дрво (дрвени предмети и иглолистен).Исто така, одлични се за : кожа, гума, пластични и лесни метални работи на кои не се обоени метали (алуминиум, титаниум, месинг, Бронза, бакар).Премиум Алуминиум Оксид Отворен Грб материјал со мелење помош ја намалува топлината и израстоци.Флексибилни J wgt материјал е најдобро за употреба на облини, контури и каде екстра cushoining е nessessary.Ултра силна и Прецизност вграден bi-directional лента заеднички.Појаси може да се работи во која било насока.Ние сме производителот!Фабрика Директни и изградена во САД со Црвена Етикета Абразиви.Загарантирана или Пари Назад.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.