Пескарење Ремени со Гумичка Почиста, GOH ДОД 20 Парчиња 2 x 72 Инчен Алуминиум Оксид Пескарење Појас 40, 60, 80, 100, 120, 150, 180, 240, 320, 400 Ронки Sandpaper за Појас Сандер
Свеж

Пескарење Ремени со Гумичка Почиста, GOH ДОД 20 Парчиња 2 x 72 Инчен Алуминиум Оксид Пескарење Појас 40, 60,

DEN 2330.40

Достапно е за нарачката

Вклучувајќи 2 пакет на секој ронки : 40, 60, 80, 100, 120, 150, 180, 240, 320, 400. ВИСОК КВАЛИТЕТ ПЕСКАРЕЊЕ ЛИСТОВИ : Направен од премиум алумина честички како и високо-квалитетни врзива смола, кои се трајни, анти-статички и да се обезбеди подолг-трајни ронки.ЦВРСТА ВРСКА : Дијагонала круг splice елиминира splice судрат, појас интерфејс е фирма и не ќе се скрши.Анти-статички, перат, плус додаток во смола за да се спротивстави на вчитување.Погоден за Сандерс & Брусилки за апликации : дрво/ алуминиум/ обоени метал/ пластика/ fiberglass.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.