КС Unitec 38528 Цевка-MAX Циркониум 80 Ронки Абразивни Мелење Појаси за Челик и Цевка од Нерѓосувачки Челик, Криви Површини и Парапети (Пакување од 10)
Свеж

КС Unitec 38528 Цевка-MAX Циркониум 80 Ронки Абразивни Мелење Појаси за Челик и Цевка од Нерѓосувачки Челик,

DEN 1620.00

Достапно е за нарачката

Циркониум Корунд појас со вградени активно ладење агент за да се спречи губење на бојата - 80 ронки.Високи перформанси, долг живот мелење појас за мелење место завари, елиминирање на длабоките гребнатини, рѓа, размер и за крупни индустриски мелење.Точната големина : 1.5" x 30.7" (40 Mm x 780 Mm). 10 појаси по пакет.Појаси се ексклузивно за ЛУЛЕ-MAX професионални електрични цевка пескарење/полирање машина , ASIN #B07 CJ7 ZX78.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.