Norton 07660749274 3X Високи Перформанси Преносни Абразивни Појас, Крпа Подлога, Циркони Алумина, 24 Должина x 4 Ширина, Чакал 120 Многу Казна (Пак од 5)
Свеж

Norton 07660749274 3X Високи Перформанси Преносни Абразивни Појас, Крпа Подлога, Циркони Алумина, 24 Должина

DEN 587.76

Достапно е за нарачката

Премија, само-острат циркони алумина абразивни за 3 X вкупните перформанси на животот и да се намали стапката наспроти алуминиум оксид појаси.Тешки-должност крпа поддршка обезбеди трајност за најтешките пескарење работни места.Отворен грб за да се намали затнување за повеќе корисни живот кога пескарење меки дрва, и други слични материјали.Bi-directional појас splice овозможува појас да работи во двете насоки, за максимална пескарење живот.Многу добро за конечниот пескарење на површината пред priming или примена дамка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.