Круна Спортски Стока Поцинкуван Виткање Grapnel Брод Сидро - Расклопна Скок Кука за Плитки Вода - Пловењето Додатоци за Кајаци, Canoes, Гребло Одбори, & Мали Watercrafts
Свеж

Круна Спортски Стока Поцинкуван Виткање Grapnel Брод Сидро - Расклопна Скок Кука за Плитки Вода - Пловењето

DEN 1511.76

Достапно е за нарачката

Grapnel Брод Подлога од Круната Спортски Стока.Grapnel Брод Подлога од Круната Спортски Стока.Направени од долготрајна и корозија-отпорни поцинкуван челик.Лесно не се заклучи на своето место за безбедна се одржи и да се огради за компактен складирање кога не е во употреба.Одлично за краткорочни, внатрешен употребата на мали чамци како кајаци, canoes, inflatables, и dinghies.Најдобро се користи во корали, камен, тешки плевели, чакал и други hooking површини во мали струи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.